ArabicEnglishGermanRussianTurkish

Esperanto Luxury Furniture Üst Düzey Tasarım Mobilya Üreticisi Ödülünün Sahibi Oldu


Mobilya, dekorasyon ve tamamlayıcı aksesuarlarda lüks, estetik ve konforu bir arada buluşturan Esperanto Luxury Furniture, Ankara’ya Değer Katanlar Ödüllerinde Üst Düzey Tasarım Mobilya Üreticisi Ödülüne layık görüldü.

Esperanto Luxury Furniture adına ödülü, şirket CEO’su Alptuğ ÖZTOPÇU aldı. ÖZTOPÇU yaptığı teşekkür konuşmasında Ankara’dan global bir mobilya markası çıkarmak hedefinde olduklarını, Esperanto Luxury Furniture olarak kişiye ve mekana özel mobilya konusunda dünyanın dört bir tarafındaki seçkin ailelere hizmet verdiklerini söyledi.

En Büyük Gücümüz Mimari Ekibimiz

Kişiye özel mobilya tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşan Esperanto Luxury Furniture,  tüm mekânlara seçkin bir tarz katan ürünleri ve uzman mimari ekibiyle sektörünün lider markaları arasında yer almaktadır.

Türkiye’nin Mobilyasının Marka Elçisi

Mobilya sektörüne yeni bir soluk getiren Esperanto, lüks yaşam alanlarında projeleriyle ve mobilyalarıyla hedef pazarda ses getiren bir marka olmak istiyor. Dünya mobilya pazarında Türkiye mobilyasının marka elçisi olmak adına çalışan Esperanto AR-GE çalışmalarıyla; müşterilerinin isteklerine en lüks cevapları uzmanca veriyor.